O sklepie

Nasz styl życia ciągle się zmienia a wraz z nim i sposób odżywiania. Rośnie spożycie przemysłowo przetworzonej żywności, która w trakcie tego procesu traci większość naturalnych składników odżywczych. Zestresowany "mieszczuch" - poruszający się samochodem, pracujący w klimatyzowanym biurze, siedzący przez wiele godzin przed komputerem, jedzący coś w pośpiechu "na mieście", potrzebuje więcej witamin i składników mineralnych niż mieszkaniec Zofiówki Leśnej - ale najczęściej o tym nie wie.

Na szczęście coraz więcej ludzi pragnie mieć prawidłową sylwetkę, jest gotowych poświęcać czas na komponowanie prawidłowej diety, interesuje się tradycyjnymi kuchniami: śródziemnomorską czy orientalną. To właśnie oni poszukują żywności bogatej w naturalne witaminy, składniki mineralne i mikropierwiastki.

Ile i jakich składników brakuje naszym organizmom?

Czasopisma naukowe publikują wyniki badań , które mają odpowiedzieć na to pytanie, tak ważne dla każdego z nas. Ale czyta je niewiele osób. Nasza świadomość kończy się najczęściej na wiedzy o potrzebie ograniczania ilości soli i cukru, jedzeniu owoców i warzyw. Gdzie znaleźć wartościowe produkty?

Jeśli uznajesz zasadę: "moje zdrowie w moich rękach" zapoznaj się z naszą ofertą! Proponujemy Ci produkty, które trudno dostać w zwykłym sklepie spożywczym. Polecają je specjaliści, bo zawierają cenne dla organizmu składniki, których brakuje w typowej diecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe